Wednesday, October 26, 2011

“When a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford”


Pean ütlema, et teisel külastuskorral jättis London mulle palju parema mulje kui esimesel. Ei saa mainimata jätta, et ka ilm oli parem ehk seekord ei sadanud vihma mitte üks kord ning ühel päeval oli lausa niivõrd soe, et ringi võis liikuda särgi väel. Muidu oli London nagu tüüpiline suurlinn ikka, ainult et selle linna ööelu jätab kõvasti soovida, sest klubid pannakse kinni juba kell 2. Märkima peaks ära ka selle, et londonlased lihtsalt ignoreerivad talve ja külma ilma. Paljud käisid ringi särgi väel ja ilma sukkadeta, imestan kuidas nad ära ei külmu, sest ega külma ilma ignoreerimine ei tee sellest veel sooja ilma.
Londonlaste üleüldine riietumisstiil oli suhteliselt tavaline ja ennekõike seatud mugavuse järgi, muidugi oli ka väga erilsi näiteid, kuid pigem jäi meelde üleüldine lihtsus. Kui kellegil on plaanis minna Londoni, siis soovitan võtta reis ette tühja kohvriga, seal juba on mida osta ning hinnad ka väga soodsad ja taskukohased!!!
Soovitan kindlasti külastada ka London Eye`d, kus selgel päeval avaneb suurepärane vaade ning väga lahe oli ka Madame Tussaud vahakujude muuseum. Klassika alla läheb muidugi sõit kahekordse bussiga ning Starbucks`i külastus, mida lihtsalt ei saa vahele jätta. Soovitan kindlasti võtta aega, et lihtsalt istuda ilusal päeval pargis ja näiteks pidada piknikku. Pargid kubisevad oravatest, kuid neile süüa andes peab ettevaatlik olema, et mitte oma näppudest ilma jääda!!!
Nüüd aga nautige mõningaid pilte :)

No comments:

Post a Comment