Tuesday, April 3, 2012

Sewing forever, housework whenever

Mulle meeldivad blogid, kus on uus postitus iga päev, üle päeva või igatahes piisavalt tihti. Armas on lugeda blogija vabandusi, kui kirjutamisse on pikem vahe sisse tulnud - kiire aeg, kooli tegemised, reis või mis iganes. Ma ei ole kindel, mida peaks ütlema siis, kui blogi on olnud välja surnud umbes täpselt 5 kuud. 5 KUUD!!! Täiesti ennekuulmatult pikk aeg ühe väikese blogi jaoks.  Mis seal ikka, millestki tuleb ju alustada, et blogipidamine jälle hoo sisse saaks. Kuigi kevad keeldub Eestisse saabumast, olen mina juba ammu suve lainel. Sattusin mingisugusel leheküljel nägema ühte pika suvekleiti, mis jäi mind kummitama nii kauaks, kuni otsustasin endale ka sellise õmmelda. Veidi pildimaterjali selle tõestuseks:
1. Riide leidsin Abakhanist ning sõbrapäeva allahindluse tõttu sain selle imeodavalt. 

2. Alustasin ülemise osa konstrueerimisest. Pisut joonistamist, lõikamist ja voltimist ning ülemise osa lõige on olemas.

3. Lõige riidele ja riidejupid kokku vurada - ülemine osa valmis.Nüüd on veel jäänud seelikuosa ja kleit ongi valmis. Kunagi postitan pilte sellest, kuidas kleit seljas välja näeb. Kõigi eelduste kohaselt juhtub see millalgi pisut soojemal ja päikselisemal ajal.

Nonii, minu kui blogi ühe osapoole panus blogimise taaselustamisse on antud. Sälly, mis sul teoksil on?

K. 

  

4 comments:

 1. Jah, Sälly, mis sul teoksil on? :(
  Ps. Haigelt ilus riie!

  ReplyDelete
 2. See Kerli, kes suveks ette valmistub !!!
  aga riie jahhh super, teeb kadedaks :D

  ReplyDelete
 3. It is really nice to visit your post guys. I love your post and expect more post form you. I appreciate your work here.
  colour cctv camera in bhubaneswar

  ReplyDelete
 4. Thanks for writing in such an encouraging post. I had a glimpse of it and couldn’t stop reading till I finished. The post is very informative. It is a pleasure reading it. I have also bookmarked you for checking out new posts.
  magento development company in London

  ReplyDelete